Biznes

Forum Biznesowe – Zaprezentuj swój biznes online

Jak pojawić się online

W dzisiejszym świecie jednym z najważniejszych czynników decydujących o powodzeniu przedsięwzięcia biznesowego jest odpowiednia promocja i marketing. Wiele osób jednak nie docenia ogromnego potencjału, jaki drzemie w sposobie docierania do klientów. Marketing internetowy jest w wielu przypadkach jedynym sposobem na dotarcie do szerokiego grona nowych klientów.

Forum Biznesowe

Ile kosztuje promocja w Internecie

Wśród przedsiębiorców panuje przekonanie, że zamieszczenie treści reklamujących firmę w Internecie jest bardzo drogie. Pewnie w czasie początków www rzeczywiście tak było. Niewiele osób potrafiło tworzyć i publikować strony internetowe, przez co ich cena była bardzo wygórowana.

Dzisiaj na szczęście usługi marketingu internetowego już tak bardzo nie obciążają konta firmowego. Utworzenie i opublikowanie prostej strony internetowej to wydatek kilkuset złotych. Trzeba przyznać, że nie jest to zbyt wygórowana suma w stosunku do korzyści, jakie daje obecność w Internecie.

Przy odrobinie chęci, prostą stronę internetową opartą o CMS może zrobić praktycznie każdy pracownik biura. Wystarczy odrobina wiedzy z zakresu funkcjonowania stron www, i niewielkim kosztem można posiadać własną stronę firmową.

Do założenia strony firmowej potrzebujesz jedynie domenę i hosting. Większość firm świadczących usługi tego typu posiada w swojej ofercie wszystkie niezbędne elementy. Bardzo często pomagają oni również w zainstalowaniu apkikacji WordPress, oraz w skonfigurowaniu hostingu.

Udostępnij

O autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *